Kategoriler
Sepetim

Faber-Castell Stick Yapıştırıcı 40gr.

Faber-Castell Stick Yapıştırıcı 40gr.
500TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz
114,57TL
Vergiler Hariç: 95,47TL

Faber-Castell Stick Yapıştırıcı 40 gr (179540)

Yapıştırıcı, el işi yaparken, hobilerinizle uğraşırken veya çocuklarla birlikte faaliyet yaparken olmazsa olmaz malzemelerdendir. Yapıştırıcı kullanırken önemli olan unsur, yapıştırıcının fonksiyonu olmasının yanı sıra ürünün ne kadar sağlıklı ve kullanışlı olduğudur. Bir yapıştırıcıda olmasını istediğiniz tüm özellikler Faber-Castell stick yapıştırıcı 40 gr‘da bir arada sunulur.

Kullanım Güvenliği

Faber-Castell stick yapıştırıcı katı halde bulunduğu için daha güvenli bir kullanım sağlar. Akma ve bulaşma riski oldukça azdır. Yıkanarak temizlenme özelliği sayesinde çocukların kullanımı için uygundur Solvent içermez. Uygulandıktan sonra çabuk kurur.

Faber-Castell Stick Yapıştırıcı ve Uygulama Kolaylığı

 Kağıt, karton gibi yüzeylerde kullanıma uygundur. Uygulandığı yüzeyleri birbirine kuvvetli bir şekilde yapıştırır. Çocukların da kullanabileceği kolay ve güvenilir bir uygulama sunar. Topaklanmadan, pürüzsüz bir kullanım sağlar.

Pratik ve Kolay Kullanım

 Faber-Castell stick yapıştırıcı kolay kullanım avantajlarıyla da dikkat çeker. 40 gr’lık paketlerde sunulan ürün, yapıştırma işlemi uygulanacak bölgeye fazla bastırmadan sürülür. Gerektiğinde yapışkanlı kısım ürünün altında bulunan mekanizma çevrilerek üstten çıkarılabilir. Stick yapıştırıcının kullanım ömrünü uzatmak için yapıştırma işlemi sona erdiğinde kapağı kapatılır ve o şekilde muhafaza edilir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.