Kategoriler
Sepetim

Funny Cubes

Funny Cubes
1000TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz
101,00TL
Vergiler Hariç: 84,16TL
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Marka: MİART

Funny Cubes (Eğlenceli Küpler)

Ürün İçerik:

20 adet 10 renk küp, 42 etkinlik örneği, 21 adet çift yönlü selefon kaplamalı, kenarları yuvarlatılmış oyun kartı ve 1 adet ahşap kart tutma aparatından oluşmaktadır.

Ürün Kullanım Şekli: 

Yerli üretim olan bu set; çocuklarınızın "Gör-Bak-Yap" algısını geliştirmesi için özel tasarım kartlarla üretilmiştir. Kartlardan bağımsız olarak başka aktivitelerinizde de bu seti kullanabilirsiniz. Örneğin; tane hesabı, toplama-çıkarma işlem çalışmaları, aktarma ve denge çalışmaları, renk çalışmaları, eşleştirme ve örüntü etkinlikleri yapabilir veya evciliklerinize rengarenk ekleyebilirsiniz.

Kartların turuncu yönünün üzerine küp konularak çalışma yapılabilir. Turkuaz yöndekiler 3 boyutlu olarak tasarlanabilir. 3 yaştan itibaren çocuğun ilgi düzeyine göre oynatılabilir. İlerleyen yaşlarda karta bakıp kapatılarak hafızadan yapılması istenebilir. Bu şekilde yetişkin oyunu olarak da kullanılabilir. Özel üretimdir. Aynısını yap tarzındaki oyunlar örnek niteliğindedir. Oyuncuya örnekler sunup kendisine özel tasarımlar yapması hedeflenir. Ürünün küpleri renk çalışmaları ve matematik aktiviteleri için de kullanılabilir.

Kazanımlar:

Renkleri Tanıma ve Pekiştirme,

Serbest Oyunlar Kurabilme,

Tek Başına Oyun Kurabilme Becerisi,

2 Kişilik Oyun İçeriği İle Sosyalleşebilme Becerisi,

Rekabet Duygusu,

Denge ve El-Göz Koordinasyon Becerisi,

Dikkat Polarizasyonu Güçlendirme,

 

Yaş Aralığı:

3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. (Daha küçük yaş gruplarının renkleri öğrenme tanıma ve serbest oyun etkinlikleri için kullanmak üzere 18 ay ve üzeri çocuklar için de tavsiye edilir.)

 

Ürün Malzeme:

Tamamı; kaliteli plastikten yerli üretim olarak üretilmiştir.

 

Ürün Ebat:

Oyun Kartları Ebat: 15,5 cm x 9,5 cm

Küp Ebat: 2,4 cm

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.