Kategoriler
Sepetim

Funny Eggs Eğlenceli Yumurtalar

Funny Eggs Eğlenceli Yumurtalar
1000TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz
133,47TL
Vergiler Hariç: 111,23TL
  • Stok Durumu: Stokta var
  • Marka: MİART

Funny Eggs (Eğlenceli Yumurtalar)

Ürün İçerik:

10 adet 10 renk birleştirilebilir özel üretim yumurta, 42 etkinlik örneği, 21 adet çift yönlü selefon kaplamalı, kenarları yuvarlatılmış oyun kartı ve 1 adet ahşap kart tutma aparatından oluşmaktadır.

Ürün Kullanım Şekli: 

Yerli üretim olan bu set; çocuklarınızın "Gör-Bak-Yap" algısını geliştirmesi için özel tasarım kartlarla üretilmiştir. Kartlardan bağımsız olarak başka aktivitelerinizde de bu seti kullanabilirsiniz. Örneğin; yumurtaların içerisine ikişer ikişer gruplayarak pirinç, nohut, fındık, tuz gibi ürünler yerleştirebilir ve ses çalışması yapabilirsiniz. Daha büyük yaş grupları için; kağıtlara toplama, çıkarma, çarpma yazarak yumurtaların içine yerleştirebilirsiniz ve çek-bil oyunu oynayabilirsiniz. Özellikle öğretmenlerimizin sınıf içerisinde tercih ettiği bu aktivitelerin çok faydasını göreceksiniz. Ya da yumurta içlerine minik ödüller koyabilirsiniz. Yumurtalarla yapacaklarınızın sonu yok diyebiliriz. Çok verimli bu ürün minikler için de renk çalışmasına dönmektedir. Aç-kapa yaparken çocuklar hem çok eğleniyor, hem de el becerilerini geliştiriyorlar.

Özel üretimdir. Aynısını yap tarzındaki oyunlar örnek niteliğindedir. Oyuncuya örnekler sunup kendisine özel tasarımlar yapması hedeflenir. Ürünün küpleri renk çalışmaları ve matematik aktiviteleri için de kullanılabilir. Oyuncuya örnekler sunup kendisine özel tasarımlar yapması hedeflenir. Ürünün yumurta figürlerini renk çalışmaları ve pek çok aktivite için de kullanabilirsiniz. Özellikle renk eğitimine destek amacıyla 10 renk üretilmiştir.

Kazanımlar:

Renkleri Tanıma ve Pekiştirme,

Görsel Algı ve Dikkat,

İnce Motor Becerisi,

Serbest Oyunlar Kurabilme,

Tek Başına Oyun Kurabilme Becerisi,

2 Kişilik Oyun İçeriği İle Sosyalleşebilme Becerisi,

Denge ve El-Göz Koordinasyon Becerisi,

Dikkat Polarizasyonu Güçlendirme,

Yaş Aralığı:

3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. (Daha küçük yaş gruplarının renkleri öğrenme tanıma ve serbest oyun etkinlikleri için kullanmak üzere 18 ay ve üzeri çocuklar için de tavsiye edilir.)

Ürün Malzeme:

Tamamı; kaliteli plastikten yerli üretim olarak üretilmiştir.

Ürün Ebat:

Oyun Kartları Ebat: 15,5 cm x 9,5 cm

Yumurta Ebat: 6 cm x 4 cm

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.