Kategoriler
Sepetim

Roller Pilot Kalemler

Marka: FABER-CASTELL Model: LQSTUYZ5
Faber-Castell İğne Uçlu Roller Kalem 0.5mm..
90,65TL
Vergiler Hariç:75,54TL
Marka: PİLOT Model: PLTCHOOSE
Pilot Choose Jel Roller Kalem 0.7mmPigment ile desteklenen yeni jenerasyon jel mürekkeple parlak, canlı ve solmayan renkler. Koyu renk zeminlerde bile mükemmel sonuç verenon bir farklı renk seçeneği. Paslamaz çelik uç içerisine yerleştirilmiş tungsten karpit alaşımdan oluşan bilye ile darbeye..
113,90TL
Vergiler Hariç:94,91TL
Marka: PİLOT Model: PLTFRİXİON05
Pilot Frixion İğne Uçlu Kalem 0.5mmYazın, silin, tekrar yazın! Silinebilir ilk roller kalem. Kurşun kalem rahatlığıyla kitaplarınızın, ajandanızın üzerine not alabilir, dilediğinizde silebilirsiniz. Özel geliştirilmiş Metamo mürekkebi ve arkasında yer alan kauçuk silgi sayesinde yazınız sür..
140,59TL
Vergiler Hariç:117,16TL
Marka: PİLOT Model: PLTFRİXİON07
Pilot Frixion Roller Kalem 0.7mmYazın, silin, tekrar yazın! Silinebilir ilk roller kalem. Kurşun kalem rahatlığıyla kitaplarınızın, ajandanızın üzerine not alabilir, dilediğinizde silebilirsiniz. Özel geliştirilmiş Metamo mürekkebi ve arkasında yer alan kauçuk silgi sayesinde yazınız sürtün..
193,09TL
Vergiler Hariç:160,91TL
Marka: PİLOT Model: PLTVBALLGRİP
Pilot V Ball Grip Roller Kalem 0.5mmSıvı mürekkeple parlak ve canlı renkler. Pilot pantentli, kapak içi hava basıncını dengeleyen, kapak kapalıyken mürekkebin sızmasını, açıldığında aniden aşırı miktarda akmasını engelleyen A.T.T. kapak sistemi. Mürekkebin son damlasına kadar kesintisiz ve dü..
150,38TL
Vergiler Hariç:125,32TL
Marka: PİLOT Model: PLTVBALLGRİP2
Pilot V Ball Grip Roller Kalem 0.7mmSıvı mürekkeple parlak ve canlı renkler. Pilot pantentli, kapak içi hava basıncını dengeleyen, kapak kapalıyken mürekkebin sızmasını, açıldığında aniden aşırı miktarda akmasını engelleyen A.T.T. kapak sistemi. Mürekkebin son damlasına kadar kesintisiz ve dü..
150,38TL
Vergiler Hariç:125,32TL
Marka: PİLOT Model: PLTVBALLGRİP3
Pilot V Ball Grip Roller Kalem 1.0mmSıvı mürekkeple parlak ve canlı renkler. Pilot pantentli, kapak içi hava basıncını dengeleyen, kapak kapalıyken mürekkebin sızmasını, açıldığında aniden aşırı miktarda akmasını engelleyen A.T.T. kapak sistemi. Mürekkebin son damlasına kadar kesintisiz ve dü..
150,38TL
Vergiler Hariç:125,32TL
Marka: PİLOT Model: PLTVBALL
Pilot V Ball Roller Kalem 0.5mmSıvı mürekkeple solmayan parlak ve canlı renkler. Pilot pantentli, kapak içi hava basıncını dengeleyen, kapak kapalıyken mürekkebin sızmasını, açıldığında aniden aşırı miktarda akmasını engelleyen A.T.T. kapak sistemi. Mürekkebin son damlasına kadar kesintisiz v..
137,92TL
Vergiler Hariç:114,94TL
Marka: PİLOT Model: PLTVBALL2
Pilot V Ball Roller Kalem 0.7mmSıvı mürekkeple solmayan parlak ve canlı renkler. Pilot pantentli, kapak içi hava basıncını dengeleyen, kapak kapalıyken mürekkebin sızmasını, açıldığında aniden aşırı miktarda akmasını engelleyen A.T.T. kapak sistemi. Mürekkebin son damlasına kadar kesintis..
137,92TL
Vergiler Hariç:114,94TL
Marka: PİLOT Model: PLTSİGNPEN
Pilot V Signpen İmza Kalemiİmzanız Farkedilsin... Saf sıvı mürekkeple parlak ve canlı renkler. Pilot pantentli, kapak içi hava basıncını dengeleyen, kapak kapalıyken mürekkebin sızmasını, açıldığında aniden aşırı miktarda akmasını engelleyen A.T.T. kapak sistemi. Mürekkebin son damlasına ka..
147,71TL
Vergiler Hariç:123,09TL
Marka: PİLOT Model: PLTV5HİTECPOİNT
Pilot V5 Hi-Tecpoint Grip İğne Uçlu Kalem 0.5mmSıvı mürekkeple parlak ve canlı renkler. Pilot pantentli, kapak içi hava basıncını dengeleyen, kapak kapalıyken mürekkebin sızmasını, açıldığında aniden aşırı miktarda akmasını engelleyen A.T.T. kapak sistemi. Mürekkebin son damlasına kadar kesin..
160,61TL
Vergiler Hariç:133,85TL
Marka: PİLOT Model: PLTHİ-TECPOİNT05
Pilot V5 Hi-Tecpoint İğne Uçlu Kalem 0.5mmSıvı mürekkeple parlak ve canlı renkler. Pilot pantentli, kapak içi hava basıncını dengeleyen, kapak kapalıyken mürekkebin sızmasını, açıldığında aniden aşırı miktarda akmasını engelleyen A.T.T. kapak sistemi. Mürekkebin son damlasına kadar kesintisiz..
96,99TL
Vergiler Hariç:80,83TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 25 (3 Sayfa)
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.